Sınıf Kütüphane

Kütüphane Kayıtları Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.11 MB
  • Version 1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma Egitim Online
Sınıf Kütüphane uygulaması gerekli düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra okul kütüphaneleri için kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Sınıf Kütüphane uygulaması gerekli düzenlemeler ve yenilikler gerçekleştirildikten sonra okul kütüphaneleri için kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur.

Sınıf Kütüphane uygulamasını ilk kez kullanacak kullanıcılar uygulamayı yükleyip çalıştırdıktan sonra Kullanıcı adı: admin, Şifre'nin de 1 olduğunu unutmamalıdırlar. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra profilinizi düzenleyebilir başka kullanıcılara yetkiler verebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay bir arayüz ve menü çubuğu kullanıcılarına işlev kolaylığı sağlamaktadır. Uygulamaya eklenen yeni bir özellik sayesinde http://e-okul.meb.gov.tr adresine kitap girişlerinizi kolayca gerçekleştirebilir ayrıca kitap adlarını kopyalayarak e-okul sistemine pratik bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Burada kitap türü ve sayfa sayısı rahatlıkla gçrebileceğiniz niteliklerdir. Uygulamanın istatistik bölümünde eklenen kitaplar tarih sırasına göre ekleneceketir ama siz dilerseniz bölüm başlığına tıklayarak diğer sıralama yöntemini kullanabilirsiniz. Uygulamanın kullanımını kolaylaştıran kısayollar tayin edebilir, listelerinizi çıktısını alabilirsiniz. Program yeni kitap ve kitaplara ait detayları girebilme, silebilme ve düzenleme imkanı sunarken ayrıca arşive gönderme, her öğrencinin okuduğu kitap ve kitaplarla ilgili ad, türü ve sayısı gibi bilgileri kolayca edinme, iade sürelerini görebilme gibi kolaylıklar sağlamaktadır.

Çıktı alabilme özelliği sayesinde kitap iade edenlerin, geciktirenlerin ayrıntılı listesine çıktı alarak ulaşabilirsiniz. Sınıf Kütüphane uygulamasını kullanmaya başladığınızda program başlığında kurum adını görebilir ve kullanıcılarına sağladığı özellikler ile etkileyici bir Sınıf Kütüphane uygulamasına kavuşabilirsiniz.

Sınıf Kütüphane isimli programın kurulum dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Daha Fazla Göster
Sınıf Kütüphane indir